Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Дитячо-юнацька організація "Адреналін"

Date: 14 вересня 2019 о 16:14

Дитячо-юнацька організація

Загальні  положення:

• Учнівське самоврядування регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України "Про освіту", "Про громадські організації", Статуту школи.

•   дитячо-юнацьке  об’єднання  «Адреналін» створене  на  добровільних засадах;

•    до  складу ДЮО «Адреналін»   входять

- «Барвінчата» -учні  2-4 класів;

- «Роменчата»  - учні  5-8 класів;

- старшокласники – учні  9-11  класів.

• самоврядування пропагує дружні відносини та співпрацює з різними громадськими об`єднаннями на принципах взаємоповаги і незалежності;

•  ДЮО «Адреналін»  співпрацює з педагогами і батьками.

Девіз дитячо-юнацької організації «Адреналін»

Мета і завдання дитячо-юнацької організації «Адреналін»

Різносторонньо розвиватись, самовдосконалюватись, самореалізовуватися  на благо собі, одноліткам, школі, власній родині, народу України.

Вивчати  потреби  учнів –учасників  освітнього процесу, пов’язаних  з  діяльністю  школи. Складати  та здійснювати план  діяльності  органів самоврядування  з  реалізації виявлених  потреб.

Формувати  в  учнів  мотивації  до  розвитку  здібностей, громадянської  та  соціальної  відповідальності, демократичної культури.

Забезпечувати і захищати права та інтереси учнів на основі виконання правил та законів школи.

Формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, оволодівати наукою управління.

Сприяти реалізації інтересів, можливостей, бажань дітей.

Прагнути узгодженості і балансу інтересів між учнями і дорослими.

Напрямки роботи

Основною  ланкою  у  становленні  дитячого  колективу  є учнівське самоврядування – самодіяльна  організація  дитячого  життя  в  школі. Воно  уособлює демократичне  та  самодіяльну атмосферу,захищає  й  забезпечує права  всіх  учасників  колективу, сприяє  формуванню  у  них громадянськості, організаторських  якостей, допомагає  педагогічному  колективу  в  проведенні різноманітних  заходів, виступає  їх  ініціатором.

​Система учнівського  самоврядування формує  освітні  компетентності  учнів:

• здатність  до  лідерства;
  • здатність  працювати  в  команді;

• здатність  генерування   нових  ідей (творчість);

• уміння  організувати  та планувати;

• здатність  вирішувати  проблеми;

• здатність  приймати  рішення;

• здатність  до  критики та  самокритики;

• здатність  адаптуватися до  нових  ситуацій;

• здатність  до  розробки  проектів;

• прагнення  до  успіху.

​Закони  учнівського  самоврядування:

1.   Учнівське  самоврядування  творять  всі  учні  школи.

2.   Учнівське   самоврядування  є  організацією  учнів  для  учнів.

3.   Самоврядування  є  демократичною  організацією.

Головну відповідальність за роботу органів шкільного самоврядування беруть на себе учні старших класів. Представники від 9-11 класів, лідери класного самоврядування,  є членами Координаційної ради та робочих центрів  ДЮО «Адреналін». Саме на них покладається головне завдання самоврядування: спланувати, організувати, підготувати, провести, дати оцінку проведеній роботі, здійснити контроль, надати допомогу молодшим членам організації.

Традиційно, разом  із  старшокласниками   організовуються   та  проводяться  такі  виховні  заходи: тематичні  вечори  «Панна  Осінь», «Сила плюс Грація», «Міс Танюша», «Козак  та  козачка  школи», «Запорізькі  козаки - наша  слава  на  віки», «Серця  двох», «Солодка  парочка», «Х-фактор», «Ми  майбутні  солдати», «Коли солдат сміється, спокійно люди сплять!»,       « Ось  такі  ми!», «Караоке  в  школі», інтелектуальні ігри «Розумники  та  Розумниці», «Що? Де? Коли»,  брейн-ринг «Новий рік крокує по планеті», «Новорічний фрістайл» тощо.

Учням  старших  класів  дуже  подобається  організовувати  та  бути  учасниками  шкільних   КВК-турнірів. Традиційними  стали  новорічні  ігри КВК, турніри  до  Дня  сміху, програми для традиційної зустрічі з випускниками, випускних вечорів.

Наша шкільна  команда  КВК, до  складу  якої  входять  учні  8-11  класів  постійний  переможець  та  призер  міських  ігор клубу  «Кмітливих  та  винахідливих». Неодноразовий  учасник  та  призер  обласних  етапів  ігор  КВК.

Comments:
Only authorized users can leave comments.